SECRET INVASION 21 Haziran’da Disney+’ta

MARVEL STUDIOS İMZALI YENİ DİZİ ‘SECRET INVASION’, 21 HAZİRAN’DAN İTİBAREN SADECE DISNEY+’TA! 

Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Freeman, Emilia Clarke, Olivia Colman, Don Cheadle… Yıldız isimlerden oluşan kadroya sahip ve ilk fragmanından itibaren büyük heyecan yaratan ‘Secret Invasion’dan yeni bir tanıtım yayınlandı. 21 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta izlenebilecek dizi, seyircileri dünyanın istilası karşısındaki büyük bir mücadelenin parçası kılacak.   

Marvel hayranlarının sabırsızlıkla beklediği ve alışılmış Marvel renkli dünyasından daha karanlık, aksiyon dolu bir evrenin kapılarını aralayan ‘Secret Invasion’ın yıldız isimlerle dolu oyuncu kadrosunda Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Cobie Smulders, Martin Freeman, Kingsley Ben-Adir, Charlayne Woodard, Killian Scott, Samuel Adewunmi, Dermot Mulroney, Christopher McDonald, Katie Finneran, Emilia Clarke, Olivia Colman ve Don Cheadle yer alıyor. 

Marvel Studios imzasını taşıyan ve günümüz Marvel Sinematik Evreni’nde geçen ‘Secret Invasion’ adlı diziden yeni fragman paylaşıldı. 21 Haziran’dan itibaren sadece Disney+’ta izleyicileriyle buluşacak olan dizide, Nick Fury (Samuel L. Jackson), şekil değiştiren bir grup Skrull tarafından Dünya’nın gizlice işgal edildiğini öğrenir. Fury, Dünya’da kendine bir hayat kuran Everett Ross, Maria Hill ve Skrull Talos gibi müttefiklerine katılarak büyük bir savaşın içinde kendini bulur. Yaklaşan Skrull istilasını engellemek ve insanlığı kurtarmak için birlikte zamana karşı soluksuz bir yarış içine gireceklerdir. 

Ali Selim’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve yapımcıları arasında yer aldığı, Kyle Bradstreet’in ise baş yazarı olduğu ‘Secret Invasion’, yazın sıcaklığını Disney+’a fazlasıyla taşıyacak. 

FRAGMAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir